Bublinkové obálky – skvělý vynález

Williams Brown

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolor, alias aspernatur quam voluptates sint, dolore doloribus voluptas labore temporibus earum eveniet, reiciendis.

Tags


Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.


Představte si, že potřebujete co nejrychleji zabalit několik drobných věcí a odeslat je nějakému zákazníkovi z vašeho e-shopu. Jde kupříkladu o objednávku bižuterie, malířských či psacích potřeb, upomínkových a dekorativních předmětů, textilní galanterie, ručního nářadí, knih, diářů nebo map. Na takto malé předměty se nevyplatí vytahovat ze skladu kartonovou krabici, zbytečně byste spotřebovali mnoho výplňového materiálu, a to by bylo neekonomické, a tak ve skladu tentokrát sáhnete po bublinkových obálkách 2pack.cz.

bublinková fólie

Ještě, že existují – nápad spojit do jednoho celku bublinkovou fólii a klasickou papírovou obálku je dnes k nezaplacení. Pro tyto účely jsou bublinkové obálky vysloveně ideální a stěží si dovedeme představit, že by neexistovaly. Vyplatí se mít doma nebo ve vaší provozovně více kusů obálek v několika velikostech, a co je také velké plus, je jejich univerzalita. Lze je využít pro více účelů, a dokonce opakovaně.

Dají se využít opakovaně – až vám někdo pošle nějaké zboží v bublinkové obálce, nevyhazujte ji, protože ji můžete využít i podruhé. Mnoho zákazníků ocení, pokud jim jako majitel e-shopu odešlete objednané výrobky právě takto zabalené. Do bublinkových obálek lze totiž uložit to, co chcete doma chránit před mechanickým poškozením, UV zářením, prachem a další nečistotou. Obálka snese i hrubší zacházení a je-li pečlivě uzavřená a přelepená, ochrání předměty uvnitř i před vodou a vlhkostí.

papírové obálky

Potraviny – pokud někomu odesíláte trvanlivé potraviny, například oříšky nebo lyofilizované ovoce, klidně můžete využít těchto obálek, protože jde o materiál zcela zdravotně nezávadný. Jedná se o polyetylen, prověřený již mnohaletou praxí včetně potravinářského průmyslu, zdravotnictví či výroby hraček pro malé děti. V bublinkových obálkách můžete mít uložené některé potraviny i delší dobu, což se týká právě zmíněných vyloupaných ořechů, luštěnin, rýže, pohanky a dalších, převážně tvrdých potravinových surovin.