Vlastním autem je to pohodlnější

Williams Brown

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolor, alias aspernatur quam voluptates sint, dolore doloribus voluptas labore temporibus earum eveniet, reiciendis.

Tags


Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.


Jen těžko bychom hledali rodinu, která nevlastní osobní automobil. Auto je pro všechny rodiny nepostradatelné. Převoz do práce, do školy, dovézt nákup, cesta na výlet, na dovolenou, to vše je bez auta strašně složité a časové náročné. Vlastním automobilem stihnete během dne mnohem více věcí. Že byste rádi měli vlastní auto, ale nejste na něj schopni našetřit? Ale to rozhodně nejste sami, jen málokdo přijde do prodejny aut a zaplatí auto hotově, většina volí půjčky nebo leasing. Leasing má své výhody i nevýhody, a je dobré všechno si řádně probrat s leasingovou společností ještě před samotnou koupí auta.

leasing kalkulačka

Ale abyste měli představu o splátkách a délce leasingu, je tady leasing kalkulačka Goldbanking, na které si můžete zjistit, jak velké splátky, jak dlouho je budete splácet a jak drahé auto si, tak vlastně můžete dovolit. Najdete i vzorovou leasingovou smlouvu, abyste si ji mohli v klidu doma přečíst a prostudovat. Číst smlouvy se rozhodně vyplácí. Koupě automobilu, to může rodinným rozpočtem značně zakývat a pokud nejste v situaci, abyste měli na účtu celou hotovost, což je v 99 procentech případů, musíte si buď koupit ojetinu, kdy pravděpodobně časem budete do oprav dávat větší a větší sumy peněz, nebo se rozhodnete pro koupi nového auta, ale budete si muset vzít na auto půjčku, spotřebitelský úvěr, nebo si koupit auto na leasing. Je jen na vás, kterou variantu zvolíte a pro co se rozhodnete.

leasing kalkulačka

Vše má své výhody i nevýhody. Zvládáte život bez vlastního auta? Pokud nemáte děti, tak to možná ještě jde, ale dítě je většinou tou poslední kapkou, abyste si vlastní automobil pořídili. Cestování s dítětem hromadnou dopravou je komplikovanější, nehledě k tomu, že s dítětem je často potřeba navštívit lékařskou pohotovost apod. Ale i příjemné věci, jako jsou výlety a dovolená, to je s dítětem rozhodně lepší absolvovat vlastním automobilem.