Svěřte stěhování vaší firmy do rukou profesionálů

Williams Brown

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolor, alias aspernatur quam voluptates sint, dolore doloribus voluptas labore temporibus earum eveniet, reiciendis.

Tags


Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.


Profesionální stěhováci dnes poskytují mnohem větší rozsah služeb svým zákazníkům v porovnání s dobou socialismu. Dnes si stěhováci poradí nejen s běžnými břemeny, ale přestěhují i vybavení dílen, strojírenské provozy a sklady a další velmi těžké předměty. Není pro ně problém přestěhovat i kompletní vybavení kanceláří, například tři patra administrativní budovy s kancelářským nábytkem, koberci, svítidly, stínící technikou a zázemím v podobě kuchyňky a odpočinkových prostor.

stěhování kanceláří

Stěhování firem v Praze může probíhat dvěma základními způsoby – buď zadáte práci v kompletním rozsahu stěhovací firmě, která provede zakázku na klíč, což je celkem běžný postup, anebo do stěhování zainteresujete i vaše spolupracovníky – kolegy, což je výhodné v tom smyslu, že se tito lidé lépe orientují v podnikové agendě a mohou efektivněji balit a třídit dokumenty zajistí, aby všechny papírové šanony byly uloženy na svém místě. Stěhovací firma se pak postará pouze o demontáž nábytku a další montážní práce, například o instalaci osvětlovací a stínící techniky, projektorů, nástěnných monitorů, různých polic, svítidel, garnýží atp.

stěhování firem

Komunikujte – rádi bychom vám připomněli, abyste věnovali náležitou pozornost zejména komunikaci se svými kolegy i se stěhovací firmou. Vždy je lepší v klidu si sednout ke kávě nebo k čaji, do detailů rozebrat danou situaci a řešit ji s nadhledem a v předstihu. Stěhováci pak budou přesně vědět, co mají dělat, a totéž se dotýká i vašich zaměstnanců. Tam, kde nevázne komunikace, bývá přehled a také jde lidem práce lépe od ruky bez komplikací a problémů.

Dopřejte zaměstnancům čas na rozmyšlenou a zajistěte občerstvení – pokud se chystáte přestěhovat firmu například na druhý konec města nebo dokonce do jiného okresu, dejte to zaměstnancům vědět v předstihu, aby se mohli rozhodnout, zda chtějí ve firmě setrvat s ohledem na změny v cestování do zaměstnání. A ti, co ve firmě zůstat chtějí, těm můžete nabídnout spolupráci při balení věcí, zajistit jim proplacení práce přesčas a při té příležitosti se postarejte o vhodné občerstvení – nechte dovézt pizzu, obložené chlebíčky, vhodné nápoje atp.