Podívejte se jak bude vypadat

Williams Brown

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolor, alias aspernatur quam voluptates sint, dolore doloribus voluptas labore temporibus earum eveniet, reiciendis.

Tags


Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.


Kuchyňská linka je nutná k plnohodnotnému životu a nikdo se bez ní dlouhodobě neobejde. Dá se říct, že je to klíčová část každé domácnosti, protože kromě toho že se tu vaří jídlo, se tu odehrává velká část rodinného života. V dnešní době má většina lidí spojenou obývací část s jídelní a s kuchyňským koutem, aby spolu celá rodina, případně i s návštěvami, mohli trávit čas i při přípravě pohoštění, aniž by někdo musel být sám zavřený v kuchyni. Dnešní trendy velí mít doma otevřené prostory a jde si na ně velice rychle zvyknout. I lidé, kteří doposud doma měli oddělenou kuchyni a kteří teď své bydlení rekonstruují, dávají přednost právě společně řešenému obývacímu prostoru s kuchyní.

moderní linka

Nacházíte se zrovna ve fázi výběru?
Ať už jste dokončili novostavbu a nebo máte připravenou zrekonstruovanou místnost pro novou linku, budete si muset vybrat, zda

  1. si ji sestavíte z hotových skříněk z obchodu
  2. nebo si ji necháte vyrobit na míru

Výroba nábytku na míru je vždycky lepší varianta, protože si můžete všechno vybrat sami – od tvaru linky až po výběr úchytek na skříňkách. Navíc díky výrobě na míru můžete mít linku i nábytek, které budou velké tak akorát, aby se vešly na místo, kde budou stát. U linky na míru je navíc skvělé to, že si můžete sami určit kde bude dřez, kde potřebujete sporák a kde vám bude vyhovovat lednice, protože u linky z obchodu prostor pro změny není.

šedá linka

Návrh kuchyně online vám umožní si vybrat linku, která se vám bude líbit ze všech nejvíc. Můžete si sami zkusit v plánovači navrhnout link která by se vám líbila. S plánovačem se potom pracuje i při návrhu linky, která se bude dávat do výroby. Linka se plánuje krok za krokem, takže hned uvidíte zda se vám líbí například zvolený dekor skříněk. Než se linka dá vyrobit, máte ještě prostor pro změny, ale příliš dlouho s nimi neotálejte.