Ochrana životů i majetku

Williams Brown

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolor, alias aspernatur quam voluptates sint, dolore doloribus voluptas labore temporibus earum eveniet, reiciendis.

Tags


Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.


Zařizujete-li si své pracoviště, které sestává z několika menších kanceláří, jistě dbáte na to, aby veškeré vybavení bylo pěkné, funkční a rozhodně nemusí být zbytečně drahé. Nezapomínáte však pro estetickou stránku věci na další nezbytné vybavení, které je dokonce ještě důležitější než výběr té správné židle či pěkného lustru? Nezapomínáte na dostatečnou ochranu zdraví Vašeho i Vašich zaměstnanců? Víte, že bezpečnost na pracovišti je dokonce upravena i zákonem? Nezapomeňte ve své kanceláři na protipožární systémy EPS.

Rychlý zásah

Je zcela logické, že jakmile začne hořet, je důležité se o situaci dozvědět co nejrychleji, jen tak může být zásah HZS účinný a škody budou co nejmenší. Bez těchto profesionálně nainstalovaných zařízení je však téměř nemožné dozvědět se o požáru hned, kdy jeho nebezpečí zatím jen hrozí. Usnadněte hasičům práci a ušetřete si velké škody na majetku, o ochraně zdraví nemluvě. Nechte si namontovat elektrickou ústřednu s hlásiči a dalšími nezbytnými doplňky a nemusíte se již o svůj majetek obávat ani v době, kdy na pracovišti nejste.