Kvalitní elektro a počítač

Williams Brown

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolor, alias aspernatur quam voluptates sint, dolore doloribus voluptas labore temporibus earum eveniet, reiciendis.

Tags


Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.


Mít doma kvalitní a perfektní elektro, tak to je snem asi každého člověka, a to hlavně každého kluka nebo muže, protože si myslím, že každý kluk by chtěl mít doma opravdu perfektní PlayStation nebo videohry anebo také kvalitní herní počítač. Ovšem si ale dejte pozor na herní počítače, tak já jsem měla už doma dva herní počítače a víte, co je nádherný. V počítačích opravdu nejhorším sice ano chápu, že je to opravdu perfektní technika, ale mně se vždycky velice rychle rozbije obrazovka. Obrazovka mi vždycky třeba po roce začne nějak problikávat, a tak musím vždycky chodit na různé opravy anebo další čištění notebooků anebo počítače.

počítač

Řeknu vám, že to potom finančně vyjde velice draze. Já jsem měla počítač herních, který mě stál třiatřicet tisíc korun a potom třeba ještě po 6000 chodím ročně na různé opravy, takže mě to vždycky ročně vyjde třeba na šestitisícové opravy. Někde to opravdu hodně složité a já si říkám, že opravdu lituji toho, že jsem si pořizovala nějaké herní počítače, protože ono se to vlastně ve finále AV budoucnu vůbec nevyplatí. Pokud třeba nemáte nějaký notebook nebo počítač, který je herní a stojí třeba šedesát tisíc korun, tak podle mého názoru se vám tohle nevyplatí.

stolní počítač

Raději si kupte nějaký kvalitní kancelářský počítač anebo MacBook a uvidíte, že toho elektro vám vydrží opravdu hodně dlouho a nebude vám také problikávat obrazovka. Nehledě na to, že třeba notebook, který je herní, tak také, je opravdu hodně těžký. Takže na přepravu. Anebo někam na přemístění bude opravdu velice těžký. Navíc také se velice rychle vybíjí. Věřte mi já s herními počítači mám opravdu velké zkušenosti a už bych ho nechtěla. Raději si koupím kancelářský anebo plochý notebook nebo počítač a budu s ním opravdu maximálně spokojená. Pokud tedy nehrajete profesionálně nějaké počítačové hry.